Kargo Uçak Kiralama

Virajet Kargo Uçağı Kiralama

Kargo Uçak Kiralama

Havacılık sektörüne kattığı değerle fark yaratan Virajet, 2018 yılından bu yana tüm ihtiyaçlarınızda yanı başınızda! Kargo uçağı kiralama hizmetimiz ile tüm gönderilerinizin, dünyanın diğer ucuna sorunsuz bir şekilde ulaşmasını sağlıyoruz. İthalat ve ihracat yapan şirketlere, lojistik destek veriyoruz. Dünya ölçeğinde havacılık sektöründe sözü geçen bir yere sahip olan iş ortaklarımız sayesinde, tarifeli uçuşun olmadığı ülkelere dahi gönderilerinizi ulaştırıyoruz. Böylelikle havayolu yük taşımacılığında neredeyse imkânsızı başarıyor, gönderilerinizi zarar görmeden taşıyor ve ayrıca zamandan büyük oranda tasarruf etmenize yardımcı oluyoruz.

Kargo Uçaklarımız İle Yükünüze Ortak Olalım!

Virajet Kargo Uçağı Kiralama

Özellikle dış ticaret söz konusu olduğunda doğru taşımacılık hizmetini almak, oldukça büyük bir öneme sahiptir. Nakledilecek ürünün lojistiği, şirketler açısından zorlu bir süreçtir. Bir ürünün en uygun araçla, en hızlı ve en doğru yöntemlerle taşınmasının; şirketlerin kârlılık oranları üzerinde hatırı sayılır bir etkisi bulunmaktadır. Bu nedenle müşterilerimizin yapmış olduğu ticarete değer katarken, ithalat ve ihracatın tüm aşamalarında sorunsuz bir hizmet sunarak, ülke ekonomisine katkıda bulunma bilinci ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Özel kargo uçağı ile yüksek tonajlı ürünleri, zaman ve maliyet tasarrufu ile taşıyoruz. İthalat ve ihracata konu olan pek çok ürünün sevkiyatını, sivil havacılık otoriteleri tarafından belirlenen kurallara uygun olarak yapıyoruz. Paketlenmiş tekstilden, elektronik ve kimyevi maddelere varana kadar pek çok ürünü güvenli bir şekilde taşıyor ve ulaşması gereken noktaya en hızlı şekilde teslim ediyoruz. Bunların yanı sıra özel kargo uçağı ile taşıdığımız ürünlerden bazıları ise şunlardır;

 • Mühendislik yapıları
 • Deniz dizel motorları
 • Petrol endüstri ekipmanları
 • Uçak motorları
 • Helikopter, uçak ve tekne de dahil olmak üzere ulaşım araçları
 • Film ve müzik sahne setleri
 • Uydu ve iletişim ekipmanları
 • Petrol ve gaz gibi tehlikeli maddeler
 • Bozulabilir gıdalar
 • İş makineleri
 • Otomotiv parçaları
 • Hassas ve değerli eşyalar
 • İnsani yardım malzemeleri
 • Canlı Hayvan

Kargo Uçağı İle Taşımacılığın Şirketlere Sağladığı Büyük Avantajlar!

Ağır ve büyük tonajlı kargoların taşınması, beceri, deneyim ve uzmanlık gerektiren zorlu bir prosedürdür. Bu kapsamda, özel kargo uçaklarımızla müşterilerimize yüzlerce tona kadar yük taşıma olanağını; uygun araç ve deneyimli iş gücü ile sunuyoruz.

Uygun Araç Seçimi İle En Uygun Organizasyonu Yapıyoruz!

Lojistik hizmetimizin ilk basamağında, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun kargo uçağını; rota, yük ve zaman ölçeği analizleri sonucunda öneriyoruz. Bunun yanı sıra dönüş yükü, yarı kiralama gibi pek çok yenilikçi çözümü, müşterilerimizin ticaretini kolaylaştırmak adına uzman ekibimiz ile birlikte planlıyoruz.

Uluslararası Ölçekte Geçerliliğe Sahip Kargo Hizmeti Sunuyoruz!

Virajet Kargo Uçağı Kiralama

Büyük ölçekli şirketlerin ithalat ve ihracat potansiyelleri göz önüne alındığında, kargo uçağı kiralama ile taşımacılığın hızlı ve güvenilir olması, ticaretin de problemsiz bir zeminde ilerlemesine yardımcı oluyor. Hizmet verdiğimiz tüm kargo uçaklarının IATA (Uluslararası Hava Taşımacılığı Birliği) tarafından verilen akreditasyon belgeleri bulunuyor. Böylelikle, tüm gönderilerin güvenliği Virajet’in garantörlüğü altına alınıyor.

Ağır tonajlı yüklerde; tehlikeli maddelerden ulaşım araçlarına, medikal malzemelerden canlı hayvan taşımacılığına kadar pek çok operasyonu, uzman ekip arkadaşlarımız sayesinde sorunsuz bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Bunun yanı sıra canlı yük taşımacılığına, azami özen ve dikkat gösteriyoruz. Hizmetlerimizi, IATA LAR (Live Animal Regulations) yani Canlı Hayvan Yönetmelikleri dahilinde sürdürüyoruz.

Dünyanın Dört Bir Yanına Ulaşım Olanağı Tanıyoruz!

Kargo uçağı kiralayarak taşımacılıkta yalnızca kurumsal şirketler ölçeğinde değil, bireysel müşteriler için de hizmet veriyoruz. Tüm müşterilerimiz için taşımacılıkta gizlilik ve emniyet ilkelerinden asla ödün vermeden faaliyetlerimizi sürdürüyoruz.

Dünyanın dört bir yanında bulunan iş ortaklarımız sayesinde, tüm havayolu ulaşım araçlarında olduğu gibi, kargo uçağı kiralama hizmetinde de zaman ve mekân kavramını ortadan kaldırıyoruz. Uçağın kalkış ve iniş noktaları ya da adrese teslim sevkiyat hizmetimiz sayesinde, büyük ve orta ölçekli şirketlerin ticaretine değer katıyoruz.

Sektörde uzun yıllara dayanan tecrübemiz, alanında uzman ekibimiz ve iş prensibimiz sayesinde, müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için çalışıyoruz. Tarifeli uçuşların bulunmadığı ülkeler de dahil olmak üzere tüm dünya ülkelerine, taşımacılık işlemlerini güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Böylelikle sizlere doğrudan kargo hizmetinin konforunu yaşatıyoruz.

Verimli Alan Kullanımı Sayesinde Maliyeti Minimuma İndiriyoruz!

Virajet Kargo Uçağı Kiralama

Kargo uçaklarımızı, hacimleri ve yükleme yeteneklerimiz sayesinde en etkili şekilde kullanıyoruz. Uçağın kapasitesini, etkin bir şekilde değerlendiriyor, böylelikle büyük ve ağır kargolarınızın minimum efor ile taşınmasını sağlıyoruz. Alanın verimli değerlendirilmesi sayesinde, müşterilerimizin aldığı hizmetten maksimum oranda tasarruf etmelerine olanak tanıyoruz.

Sorunsuz ve Garantili Taşımacılık Hizmeti Veriyoruz!

Uçuş ile sevkiyat gerçekleştirdiğimiz tüm ülkelerin, hava kargo taşımacılığına yönelik güncel mevzuatlarını yakından takip ediyoruz. Müşterilerimizi uçuştan önce bilgilendiriyor, olası tüm sorunlara karşı erken tedbir alma imkânı yakalıyoruz. Böylelikle müşterilerimize verdiğimiz hizmetin, problemsiz bir şekilde tamamlanmasının garantörü olarak görev yapıyoruz.

Kargo Uçağı Kiralama Hizmetimiz İle Ticarete Değer Katıyoruz!

Havayolu kargo taşımacılığında lider markalar arasında yer alan Virajet’in ayrıcalıklarından siz de yararlanabilirsiniz. Tüm ticari taşımacılık faaliyetlerinizi, ister ithalat, isterse ihracat ölçeğinde olsun, hiç fark etmeksizin sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bizlere çağrı merkezimizi arayarak, WhatsApp hattımız üzerinden ya da iletişim formumuzu doldurarak ulaşabilirsiniz.

Sık Sorulanlar

Özel kargo uçağı kiralama maliyetleri, pek çok farklı etkene bağlı olarak değişmektedir. Operasyon ekibimiz tarafından, taşınacak yükün tonajından, gidilecek mesafeye kadar birçok kriter göz önüne alınarak bir fizibilite çalışması yapılmaktadır. Bunun sonucunda, müşterilerimiz için en uygun fiyat alternatifleri sunulmaktadır.

Özel kargo uçağı kiralanarak, farklı kategorilerdeki ürünlerin taşınması olanaklıdır. Uçaktan gemiye, helikopterden canlı hayvana kadar pek çok farklı yük, bütçenize uygun ve zamanında nihai varış noktasına ulaşmaktadır.

Üst düzey lojistik uzmanları, en güvenli taşımacılık hizmetinin özel kargo uçağı kiralama sayesinde gerçekleştiğini açıklamaktadır. Bu noktada taşımacılık şirketinin belirli kriterleri yerine getiriyor olması büyük bir öneme sahiptir. Virajet’in uzman ekibi, hava taşımacılığına dair uluslararası tüm mevzuatlara yakından hakimdir. Bunun yanı sıra IATA yani Uluslararası Hava Taşımacılığı Birliği tarafından akredite edilmiştir. Ayrıca canlı hayvan taşımacılığında muhakkak gerekli olan IATA LAR yani Canlı Hayvan Yönetmelikleri’ne uygun hizmet sunulmaktadır. Bu sayede, malın güvenliği bizlerin güvencesi altındadır.

Özel kargo uçağı kiralama hizmetinden yararlanmak için müşterilerimiz bizlerle, 7 gün 24 saat kesintisiz bir şekilde iletişime geçebilmektedir. Bu süreçten sonra gerekli olan tüm çalışma, müşterilerimiz ile uzman organizasyon ekibimizin koordineli çalışması sonucunda başarılı bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Özel kargo uçağı kiralama hizmeti almak isteyen müşterilerimizin, en az 4 ile 8 gün öncesinden taleplerini bizlere ulaştırması gerekmektedir. Bu süre zarfında gerekli ön fizibilite çalışması yapılmakta ve hazırlıklar tamamlanmaktadır. Prosedürlerin tamamlanabilmesi için bu zaman dilimine riayet edilmesi oldukça önemlidir. Böylelikle sorunsuz bir şekilde taşımacılık hizmeti tarafımızca sunulabilmektedir.

Nasıl yardımcı olabiliriz?

Hizmetlerimizle ilgili detaylı bilgi almak ve rezervasyon talepleriniz için hemen bilgi alın.

Yurtdışı seyahatlerimde sürekli çalıştığım Vira Jet her zaman bize ayrıcalığını hissettiriyor.

placeholder
Ahmet Havaleoğlu
Kurucu, BetaElektronik.net

Rezervasyon mu yaptırmak istiyorsunuz?

0552 330 37 09