Özel Jet Kiralama

özel jet kiralama hizmetleri

özel uçak kiralama

özel uçak kiralama whatsapp

Özel Jet Kiralama Hizmetleri

Günümüzde en kıymetli varlığımız, kuşkusuz zamanımız. Seyahatlerinde zamandan tasarruf etmek isteyenler ve konforu arayanların aklına gelen ilk alternatif ise özel jetler ile yolculuk yapmak. İster iş seyahatlerinizde, isterseniz de tatil organizasyonlarında, özel jetlerin sizlere sunduğu konfordan vazgeçemeyeceksiniz.

2018 yılından bu yana çıktığınız tüm yolculuklarda, siz değerli misafirlerimize yol arkadaşlığı etmenin memnuniyetini yaşıyoruz. Kişilere ya da gruplara özel tahsis ettiğimiz özel jetlerimiz ile yolculuk yapmanın konforunu üst seviyeye taşıyoruz. Özel jet kiralama firmaları arasında, öncü markalardan biri olarak, çıktığınız yolculuklara değer katmayı en önemli vazifemiz olarak görüyoruz.

Zaman ve mekân fark etmeksizin, sizlere sunduğumuz pek çok ayrıcalıklı hizmet bulunmakta. Geniş filomuzda yer alan küçük, orta ve büyük kabinli özel jet alternatifleri ile tüm seyahatlerinizi özenle planlıyoruz. Yolculuk öncesinde dikkat edilmesi gereken tüm ayrıntıları, profesyonel ekibimizle birlikte organize ediyor ve uçuş sırasında hiçbir soruna yer bırakmıyoruz.

Özel jet kiralama. En uygun özel jet kiralama fiyatları alabilirsiniz. Lüksün gökyüzünde zerafetle buluştuğu ViraJet ile özel jet kiralama.

özel jet kiralama firmaları
Özel Jet Kiralama

Özel Jet Seyahati İle Kendinize Zaman Ayırın

Özel jet kiralama hizmeti alarak, yolculuğun tüm yorucu ayrıntılarından tek adımda kurtulabilirsiniz. Özel bir davete, iş seyahatine ya da tatile giderken düşüneceğiniz tek şey, gideceğiniz yerde yapacaklarınızı hayal etmek olsun. Bizimle birlikte yaptığınız yolculuklarda; saatlerce uygun uçak biletini aramak, havaalanında sıra beklemek, check-in işlemi ve aktarmalı uçuş gibi sizi yoracak hiçbir ayrıntıya yer yok! Siz sadece valizinizi hazırlayın; gerisini mavi gök kubbede süzülürken, size eşlik edecek profesyonel ekip arkadaşlarımıza bırakın.

Misafirlerimize sunduğumuz hizmetler elbette ki bunlarla sınırlı değil. Bizlerle iletişime geçip uçuşunuzu planlarken, tüm isteklerinizi ayrıntılı bir şekilde dinliyor ve hayata geçiriyoruz. Özel jet kiralama hizmetlerinde, yolculuğunuz öncesinde, gidilecek yerin hava durumu ve uçuşu etkileyen tüm diğer faktörleri ayrıntılı bir şekilde inceliyor, gerekli tüm tedbirlerin alınmasını sağlıyoruz. Bunun yanı sıra yolculuktan önce, bizden talep ettikleriniz için özel bir hazırlık yapıyoruz. İşte, bizlerle birlikte yapacağınız yolcuklarda sizin için sunduğumuz tüm ayrıcalıklar;

  • Yolculuğunuz sırasında yiyecek ve içecek ikramımız mevcuttur.
  • Uçuş sırasında bir kabin memuru sizlere eşlik edecektir.
  • Tüm jetlerimizde kişilere özel lavabo bulunmaktadır.
  • Pasaport ve gümrük işlemleri, havaalanındaki temsilcilerimiz tarafından organize edilmektedir.

Sorunsuz ve Güvenli Yolculuğun Adresi

özel jet kiralama

İşbirliği içinde çalıştığımız çözüm ortaklarımız sayesinde, tüm dünyada iniş sahalarımız mevcut bulunmakta. Bu sayede bizimle yolculuk yapan tüm misafirlerimizin güvenlik önlemleri, üst düzeyde tutulmakta. Uçaklarımızın güvenlik tedbirlerini almanın yanı sıra, iniş yapılacak bölgedeki tüm zafiyetleri, henüz siz gideceğiniz yere varmadan ortadan kaldırmak için gerekli olan tüm çalışmalar ise titizlikle yapılmakta.

“Uçuşun başladığı yerdeyiz” sloganıyla çıktığımız bu yolculukta; tüm operasyonel süreç bizim kontrolümüzde ilerlemekte. Uçağın kalkış saatinden, uçuş izinlerine kadar tüm ayrıntılar özenle inclenemekte. Bu sayede slot uyuşmazlığı gibi pek çok nedenden kaynaklanan gecikmelerin yaşanmasına karşı, erkenden tedbir alınabilmekte.

Filomuzda bulunan özel jetlerin tamamı, teknolojinin bize sunmuş olduğu tüm ayrıcalıkları barındırmakta. Havada herhangi bir sıkıntı yaşanmasını önlemek adına, jetlerimizin teknik bakımı, düzenli olarak yapılmakta. Gerekli olan tüm kontroller uzman ekip arkadaşlarımız tarafından yerine getirilmekte. Bu sayede havada yaşanabilecek kazalar, minimum seviyeye indirilmekte.

Bünyemizde görev yapan pilot ve yardımcı pilotlar, sivil havacılık otoritelerinin gerekli gördüğü tüm donanıma eksiksiz bir şekilde sahip olup; 1000 saatlik uçuş süresini tamamlamış bulunmakta. Böylelikle, kokpit ekibimizin tecrübesi ve donanımı ile seyahatler sorunsuz ve güvenli bir şekilde tamamlanmakta.

VIRAJET Yol Arkadaşınız Olsun

Siz de VIRAJET’in tecrübesi, konforu ve sağladığı ayrıcalıklarla bir seyahat planı yapmak istiyorsanız; bizlere 7/24 çağrı merkezimiz aracılığıyla ulaşabilirsiniz. İsterseniz internet sitemizde yer alan talep formunu doldurup, yetkili arkadaşlarımızın sizlere ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra iletişim sayfamızdan ulaşacağınız; telefon numaraları ve WhatsApp hattı üzerinden de bizlerle bağlantıya geçebilirsiniz.

Sık Sorulanlar

Özel jet kiralama fiyatları ne kadar?

Özel jet kiralama fiyatları; tercih edeceğiniz aracın kabin boyutuna, gidilecek mesafeye ve bizlerden talep ettiğiniz ekstra hizmetlere göre değişiklik göstermektedir. Özel jet kiralama şirketleri arasında lider konumda yer alan firmamız; en uygun fiyatlara, en konforlu yolculuğu yapmanız için var gücüyle çalışmalarını sürdürmektedir.

Uçuş sırasında verilen ikramlar nelerdir?

Yolculuğunuzu keyifli geçirmenizi sağlayacak tüm ayrıntılar tarafımızca düşünülmüştür. Özellikle uzun seyahatlerde yiyecek ve içecek servisi, bir uçuşun konforlu geçmesini sağlayacak en önemli etkendir. Uçuşlarımızda; soğuk alkollü ve alkolsüz içecekler, misafirlerimize ikram edilmektedir. Bunun yanı sıra çaydan kahveye kadar geniş bir yelpazede sıcak içecek ikramımız da bulunmaktadır. Kraker, kuruyemiş ve cips gibi atıştırmalıkların yanı sıra, misafirlerimizin arzusuna göre yemek menüsü de uçuş öncesinden hazırlanmaktadır.

Özel jet kiralayarak seyahat etmek güvenli midir?

Ulaştırma uzmanları, günümüzde en güvenli seyahatin havayolu araçları ile yapıldığını belirtmekte. Yapılan araştırmalar sonucunda özel jet kazasında bir insanın hayatını kaybetme olasılığı 11 milyonda 1 olarak açıklanmakta. Bu istatistikler, özel jetler ile yolculuk yapmanın, karayolu araçlarını kullanarak yolculuk yapmaktan çok daha güvenli olduğunu göstermekte. Özel jet kiralayarak seyahat etmenin, diğer yolcu uçakları ile seyahat etmekten güvenlik anlamında hiçbir farkı bulunmamakta. Aksine filomuzda yer alan özel jetler, tüm bakımları özenle yapıldığı ve teknik olarak son teknolojiye uyum sağladığı için, sizlere çok daha güvenli bir deneyim yaşatmakta.

Uçakların temizlik ve bakımları ne sıklıkla yapılıyor?

Filomuzda yer alan jetlerimizin temizliği, düzenli periyotlarla yapılmaktadır. Bunun yanı sıra tüm bakımları da belirli aralıklarla, alanında uzman kişiler tarafından kontrol altında tutulmaktadır. Uçaklarımız, her yolculuk öncesi ve sonrasında ayrıntılı bir şekilde temizlenmektedir. Bu sayede misafirlerimize, hijyenik bir ortamda seyahat imkanı sunulmaktadır.

Uçak markası ya da modeli tercih etme imkanı var mı?

Elbette mümkündür. Filomuzda; küçük, orta ve büyük kabinli farklı özel jetler bulunmaktadır. Ayrıca farklı markalar ve özelliklere sahip jetler de sizlerin hizmetine sunulmaktadır. Filomuzda yer alan tüm jetlerimize “hava araçları” sayfamızdan ulaşabilir ve ayrıntılı inceleme yapabilirsiniz.

Seyahat planından kaç gün önce rezervasyon yaptırmak gerekiyor?

Virajet, yolcuların konforunu düşündüğü için, geniş bir jet filosuna sahiptir. Bu nedenle seyahatinizden en geç 2 saat önce bize ulaşarak rezervasyon yaptırmanız yeterlidir. Dünyanın 7 kıtasında nereye gidiyor olursanız olun, sizler için hazırda bekleyen bir özel jetimiz her zaman bulunmaktadır.

Özel jet kiralama İşlemleri

Özel jet kiralama işlemleri, Virajet’in misafirlerine sunduğu imkanlar ile oldukça kolaydır. Müşteri temsilcilerimize 7 gün, 24 saat kesintisiz olarak çağrı merkezimiz üzerinden ya da WhatsApp hattımız üzerinden ulaşabilir, randevularınızı oluşturabilirsiniz.

Nasıl yardımcı olabiliriz?

Hizmetlerimizle ilgili detaylı bilgi almak ve rezervasyon talepleriniz için hemen bilgi alın.

Yurtdışı seyahatlerimde sürekli çalıştığım Vira Jet her zaman bize ayrıcalığını hissettiriyor.

placeholder
Ahmet Havaleoğlu
Kurucu, BetaElektronik.net

Rezervasyon mu yaptırmak istiyorsunuz?