Özel Uçak Kiralama

özel uçak kiralama

Özel uçak kiralama ile gününüzü bir anda farklı bir yerde başlatmak istemez misiniz? Belki Fransa’da Eyfel Kulesi’ne karşı bir kahve içebilir, Prag’da bisiklet turuna çıkabilirsiniz. Bunlar cazip gelmediyse belki ABD sokaklarının hareketliliğini yaşayabilir ya da Roma’da unutulmaz bir pizzanın da tadına bakabilirsiniz! Nasıl mı?

ViraJet sahip olduğu tüm koşullarıyla birlikte size bahsedilen bu tatil planlarını, kişiselleştirilmiş bir düzey ile size sunmaya devam ediyor. Sizin arka planda farklı işlemlerle uğraşmadan, sadece tatilde götüreceğiniz bir bavulu hazırlamanız yeterli olacak. Özel uçak modelleri ile artık tatil yapmak sizin için çok daha güzel bir hal alacak!

Özel Uçak Kiralamak için Ne Yapmak Gerekir?

İlk defa özel uçak kiralamak için işlem yapacak birey ya da kurumların bu konuda yeterli bilgisi olmayabilir. Halbuki özel uçak kiralamak için yapılması gerekenler oldukça basittir. Birkaç adımı gerçekleştirmeniz ile birlikte hizmeti alabilirsiniz.

Özel uçak kiralamak için izlemeniz gereken adımlar arasında:

 • ViraJet ile iletişime geçmek,
 • Özel uçak kiralamak istediğiniz modeli belirtmek,
 • Hangi tarihlerde uçağı kullanmak isteyeceğiniz,
 • Uçuş sırasında varış noktasını söylemek,
 • Seyahatin hangi sebeple gerçekleşeceğini belirtmek,
 • Son olarak özel uçak kiralamak için fiyat teklifi almak yeterli olacaktır.

Eğer özel uçak kiralamak için fiyat konusunda uygun bulursanız ve kararlıysanız, kişisel bilgilerinizi göndermeniz yeterli olacaktır. Sizin için uçuş izinleri, pasaport işlemleri yerine getirilecektir. Dilerseniz sadece özel uçak kiralamak değil aynı zamanda tatil ya da iş seyahati için konaklama, restoran gibi hizmetleri de alabilirsiniz.

Özel Uçak Kiralama Şirketleri Nasıl Seçilmeli?

Daha önce ViraJet ile tanışmadıysanız, özel uçak kiralamak için tanışmanın tam vakti! Çünkü kiralama işlemleri için gerekli olan tüm hizmetleri oldukça profesyonel bir şekilde firma aracılığıyla elde edebilirsiniz.

Seçim esnasında dikkat etmeniz gereken aşamalar bulunur. Bu aşamalara dikkat etmek seçiminizi kolaylaştırdığı gibi hızlandıracaktır. Memnuniyetinizi arttırmak için; firmanın sahip olduğu tecrübe, uçuş sırasında ekibin uzmanlık alanı, sunulan ekstra hizmetler ve fiyatlandırmalar göz önünde bulundurulmalıdır.

2018 yılından beri özel uçak kiralamak dahil birden fazla hizmete devam eden ViraJet bahsedilen bu adımların her birini harfiyen yerine getirmektedir. Diğer firmalara nazaran uygun fiyat teklifleri, profesyonel çalışma ve ekstra hizmet skalasının geniş olması doğru tercih yapacağınızın belirtileri olmaktadır.

Özel Uçak Kiralama için ViraJet Ayrıcalıklarından Yararlanın

Uçak kiralama firmaları arasında oluşan farklılıklar ve avantajlar ViraJet bünyesinde yer alıyor. Dünyanın yedi kıtasına ayrılmış olan iş ortalıkları müşterilerin bu alanlara rahatlıkla ulaşabilmesini sağlıyor. Özel uçak kiralama hizmeti bu noktada sizlere yardımcı olmaktadır.

Normal bir uçak ile seyahat ederken yapmanız gereken günler öncesi rezervasyon ve bilet bulma işkencesi, saatler önce havalimanında beklemek ve check-in işlemleriyle uğraşmaktan kurtulabilirsiniz. Sadece valizinizi hazırlamak çıkacağınız tatil için yeterli olacaktır. Çünkü ViraJet, sizin için yapılması gereken her şeyi yerine getiriyor.

Diğer özel uçak kiralama firmaları ile kıyaslandığında bu firmanın sağlayacağı avantajlar saymakla bitmiyor. 7/24 hazır olarak bulunan özel uçak modelleri dilediğiniz tarih ve saatte sizin için hazır hale gelebiliyor. Bununla birlikte:

  • Günler öncesinden ulaşmanıza gerek yok, sadece 3 saat öncesinden uçağınız hazır hale gelebiliyor.
  • Seyahat edeceğiniz şehir ya da ülkeyi belirttikten sonra plan yapmanıza gerek kalmaz. ViraJet özel organizasyonları sizin için planlayacaktır.

Uçuş öncesi gerekli hazırlıklar titizlikle yapılarak sorunsuz bir uçuş için hazır hale getirilecektir.

Uçakların bakım ve kontrolleri alanında uzman isimler tarafından yerine getiriliyor.

Sadece uçuş öncesi değil, uçuş sırasında da yiyecek ve içecek ikramları siz ve sevdikleriniz için özenle yerine getiriliyor.

Uçuş anında kabin memurları tarafından gerekli bilgilendirmeler yapılarak rahat seyahat için size hizmet sunmaktadır.

Üst Düzey Güvenlik Önlemleri ile Özel Uçak Kiralamak Artık Mümkün!

Özel uçak kiralama ilk defa yapacak kişi ya da firmalar tarafından tedirginlikle karşılanmaktadır. Çünkü özel uçak modelleri ve sürüş esnasında kaygı seviyesi artabilmektedir. Halbuki ViraJet ilk defa olsun ya da olmasın tüm müşterileri için üst düzey bir güvenlik oluşturmaktadır.

Bahsedilen bu güvenlik sistemi Türkiye ve Avrupa sivil otoriteleri tarafından denetime tabi tutularak gerçekleştirilir. Seyahatlerinizde yanında bulunacak kabin memurları ve pilotlar gerekli olan minimum uçuş saatini yerine getirmiştir.

Özel uçak kiralama sırasında yer alan ekipler; minimum 1000 saat uçuş limiti sağlamış, uçuş konusunda deneyimli, gerekli eğitimleri almış ve sağlık kontrollerini tamamıyla yerine getirmiş pilotlardan oluşmaktadır. Ayrıca pilot ve yardımcı pilotlar tarafından hedeflenen şehir/ülkeye bakılarak hava şartlarının kontrolü de sağlanarak güvenlik seviyesi arttırılmaktadır.

Tatil Rotanızı ve Planlamalarınızı Alanında Uzmana ViraJet’e Emanet Edin

Tatil yapmak cazip gelse de öncesinde ve sonrasında yapılması gereken planlamalar birçok kişinin başını ağrıtmaktadır. Halbuki hayatınızın akışını değiştirmeden sizin için özel oluşturulan organizasyon ekibi ViraJet bünyesinde sizlere yardımcı olmaya devam etmektedir.
Yapılacak özel uçak kiralama hizmeti sonrasında pasaport ve gümrükte gerçekleştirmeniz gereken işlemler, gideceğiniz yerdeki kalma ve diğer hizmetler için sizlere yardımcı olmaktadır. Uçuş öncesi gerçekleştirilen titizlikle yapılan hazırlıklar slot uyuşmazlığını ve ekstra zaman harcamanızın önüne geçmektedir.

Diğer özel uçak kiralama firmaları ile kıyaslandığında ekstra alabileceğiniz hizmetler de ViraJet bünyesinde mümkündür. Seyahat organizasyonunun sağladığı avantaj ve hizmetler arasında:

 • Gidilecek alanda özel araç kiralama,
 • Tatil rotasında otel ve kalınacak diğer yerlerin belirlenmesi,
 • Restoran rezervasyonları,
 • Bilinmeyen şehir/ülkelerde rehberlik hizmeti ayarlama bulunuyor.

Genel itibariyle gideceğiniz tatil rotanızla ilgili; pasaport işlemlerinden tutun da uçaktan indiğiniz andan itibaren ulaşımı nasıl sağlayacağım, nerede kalacağım gibi düşüncelerden kurtulabilirsiniz. Çünkü ViraJet tüm bunları sizin için düşünerek her şeyi yerine getirecektir!

Uçak Kiralama ile İş Seyahatleri Daha Profesyonel!

Özel jet kiralama ve özel uçak kiralama hizmeti sunan ViraJet, sadece tatil seyahatleri için değil iş seyahatleri için de çeşitli imkânlar sunmaktadır. İş seyahatlerinizi rahat sağlamanız adına destekler sunulmaya devam etmektedir.
Uçak içerisinde gerekli kulaklık, bilgisayar ve teknolojik destekler sunulmaktadır. Bununla birlikte seyahat esnasında yemek ve içecek konusunda da sunumlar gerçekleştirilmektedir. Sadece kendiniz için değil, olası misafir bir iş ortağınız için de özel bir seyahat sunabilirsiniz.

Özel Uçak Kiralama Fiyatları Ne Kadar?

Özel uçak kiralama fiyatları firmadan firmaya değişiklik göstermektedir. Çünkü firmaların sağladığı hizmetler, elde var olan uçak modelleri ve bununla birlikte firmanın kâr oranı da etkili olmaktadır. Kişilerin bu noktada talep ettikleri hizmetle birlikte firmaya ulaşarak fiyat konusunda bilgi alması gerekir.

Özel Uçak Kiralama KDV Oranı Ne Kadar?

Uçak kiralama sırasında fiyatları belirleyen unsurlardan birisi de KDV oranı olmaktadır. KDV oranı çoğunlukla yurt dışında kiralama yaparken uygulanmaz. Diğer türlü kiralamalarda KDV oranı uygulaması gerçekleşmektedir. Güncel KDV oranları için ViraJet ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Sıkça Sorulan Sorular

Uçak Kiralama Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Özel uçak fiyatları belirlenirken firmalar değişik durumları göz önünde bulundurur. Uçağın yakıtı, hizmet sırasında harcanan masraflar, ekiplerin ödemeleri, ekstra sunulan hizmetler bunlardan sadece birkaçıdır. Aynı zamanda uçuş mesafesi de etkili olan durumlardan birisidir.

Uçak Kiralama için Kaç Gün Önceden Rezerve Gerekir?

Günler öncesinden işlem yapmanıza gerek yok! Sadece üç saat öncesinden haber vermeniz bile yeterli olacaktır. Acil durumlarda sizlere geri dönüş sağlama ve hizmet sunabilmek adına ViraJet tüm imkânlarıyla seferber olmaya devam ediyor. 3 saat öncesinde gerekli tüm hazırlıklar tamamlanıyor.

Uçak Kiralama Öncesi Yapılması Gerekenler Neler?

Müşterilerin herhangi bir hazırlık yapmasına, vakit harcamasına gerek yoktur. ViraJet sizin için gerekli olan tüm aşamaları ince ayrıntısıyla planlayacaktır. Pasaport hazırlıklarından kalacak yere kadar tüm detaylar sizin için düşünülmektedir. Size kalan tek şey ise valiz hazırlığı yapmaktır.

Özel Uçak ile Kaç Kişi Seyahat Edebilir?

Kullanılacak uçak modeline göre gidebilecek kişi sayısı değişiklik gösterebilir. ViraJet ihtiyaca bağlı olarak küçük, orta ve büyük uçak modelleriyle hizmet vermeye devam ediyor. Küçük uçaklarla tek başınıza seyahat edebileceğiniz gibi 180 kişiye varan uçuşlar da planlamanız mümkün. Minimum 6 maksimum 180 kişilik uçuşlar planlamaktadır.

Uçuş Esnasında Verilen İkramlar Neler?

Uçuşunuzu güzelleştirmek amacıyla sunulan ikramlar ViraJet tarafından verilmektedir. Alkolsüz içecekler temel içeceklerimiz arasındadır. Dileyene alkollü içecek de servis edilmektedir. Fakat alkollü içecekler, ekstra ücret olarak faturanıza yansıyacaktır. Kuruyemişler, ufak atıştırmalıklar da servis esnasında bulunur.

Özel Uçak Modelleri Arasında Seçim Yapılabilir mi?

Elbette evet! Özel uçak modelleri birden fazla şekilde bulunmaktadır. Sadece kapasiteye bağlı olarak değil, isteğe bağlı olarak da tercih yapılabilir. Sunulacak uçak katalogları sayesinde siz de dilediğiniz modeli rahatlıkla seçebilirsiniz.