Jet Kiralama

Özel Jet Kiralama

Özel jet kiralama sayesinde kısa sürede dilediğiniz bir ülkeye ya da şehre gitmeye ne dersiniz? En az özel uçak kiralama kadar tercih edilen bu yöntemde rahat ve konforlu ulaşımın keyfini siz de çıkarın! Üstelik, gitmek istediğiniz alanlara uçaklardan ve diğer ulaşım araçlarından daha kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Bu yazıda özel jet fiyatları, avantajları ve kiralama hakkında daha birçok detayı net bir şekilde öğreneceksiniz. A’dan Z’ye özel jet kiralama için gerekli olan bütün bilgileri ve ayrıntıları yazıda özellikle vurguladık.

Zaman kavramı kişiden kişiye değişiklik gösterse de şüphesiz en değerli durumların başında yer alıyor. Geçen bir saniyeyi bile geri getirmek mümkün olmuyor. Hal böyle olunca neden değerli vaktinizi yollarda geçirmek zorunda kalasınız ki? Özel kiralık jet modelleri ile dilediğiniz konumlara kısa sürede ulaşarak, değerli vaktinizi kendinize ayırın.

İçindekiler

Özel Jet Kiralama Nasıl Yapılır?

Tatillerinizde ya da iş seyahatlerinizde yapacağınız özel jet kiralama işlemleri sandığınız kadar zor değil. Zira firmalar arasında fark olsa da ViraJet, sandığınızdan daha basit adımları izleyerek size kiralık jet modelleri sunmaktadır. Kısa sürede siz de ihtiyacınız olan modele ulaşabilirsiniz.

Kiralık jet modelleri arasında seçim yaptıktan önce veya sonra izlemeniz gereken adımlar:

 • Firma ile iletişime geçmek,
 • Eğer jet seçimi yapmadıysanız katalog talep etmek ya da yardım almak,
 • Kişi sayısına bağlı olarak uygun jetlerden birini belirtmek,
 • Uçuşu hangi tarihlerde yapacağınızı konuşmak,
 • Uçuş mesafesi hakkında bilgi almak,
 • Özel jet kiralama fiyatları hakkında bilgi temin etmek,
 • Fiyatları kabul ettiğiniz takdirde gerekli evraklarınızı iletmek yeterli olacaktır.

Uçuş öncesi ödemeler gerçekleştirilerek istenen tarihte jetler ekipmanları ve uçuş ekibiyle birlikte sizler için hazır olacaktır.

Özel Jet Kiralama Avantajları Neler?

Günümüzde en az özel jet kiralama hizmeti kadar özel jet kiralamak da yapılmaktadır. Peki diğer kiralama hizmetlerine göre bu hizmetin avantajları neler? Elbette diğer hizmetlerden farklılıkları mevcuttur. Sahip olduğu bu avantajlar neticesinde de giderek daha fazla tercih edilmektedir.

Kiralık jet hizmeti almanın:

 • Rahat ulaşım sağlamak,
 • Konforlu bir yolculuk,
 • Uçaklara nazaran daha hızlı ulaşım yapmak,
 • Diğer ulaşım yollarına göre kişisel uçuş hissiyatı elde etmek,
 • Bilet alma, check etmek gibi birçok aşamadan kurtulmak,
 • Planlamaya hazır bir şekilde ulaşabilmek,
 • Alanında uzman kişilerle uçuşun keyfini çıkarma gibi birçok avantajı bulunmaktadır.

Özel Jet Kiralama Kimler Tarafından Tercih Edilmeli?

Kafa karıştıran konulardan birisi de özel jet kiralamak kimlere uygun olduğu konusunda ortaya çıkmaktadır. Halbuki günümüzde çeşitli meslek ve yaştan kişiler tarafından bu hizmet alınabilmektedir. Herhangi bir kısıtlama söz konusu değildir. Ancak en çok:

 • Rahat bir tatil rotası oluşturmak isteyenler,
 • Ulaşım sırasında kişisel konforuna önem verenler,
 • İş seyahatleri için kısa sürede farklı bir alanda bulunmak isteyenler,
 • Ani tatil rotasyonu oluşturanlar tercih etmektedir.

Özel Jet Kiralama Hangi Alanlarla Sınırlıdır?

Özel jet kiralamak isteyenlerin aslında çok geniş ulaşım rotasyonu bulunmaktadır. Üstelik ViraJet’in 2018 yılından beri elde ettiği tecrübe sayesinde slot sorunu ya da rötasyon gibi olumsuz durumlarla karşılaşmazsınız. Sizin için her şey önceden titizlikle planlanacaktır. Peki hangi alanlara uçuş yapabilirsiniz?

A- Yurtiçi Özel Jet Kiralama

Yurtiçi sınırlar genellikle kiralık jetler ile ulaşım için sık tercih edilmese de bir tercih olarak karşımıza çıkmaktadır. Ülkemizde hedeflediğiniz herhangi bir şehre kolaylıkla jetlerle ulaşabilirsiniz. Eğer zaman konusunda büyük bir kısıtlılığınız söz konusu değilse özel uçak kiralama hizmetini de tercih edebilirsiniz.

B- Yurtdışı Özel Jet Kiralama

Yurtdışı uçuşları için özellikle özel jet kiralama hizmeti talep edilmektedir. Bunun temel amacı yurt dışına çıkış sırasında yolda sürecek zaman farkını en aza indirmektir. ViraJet, dünyanın dört bir yanında ortalıklarıyla size hizmet sunmaktadır. Birden fazla ülkeye, dünya haritasından seçtiğiniz herhangi bir alana saatler içerisinde rahatça ulaşabilirsiniz.

Özel Jet Kiralama İstanbul Başta Olmak Üzere Tüm Şehirlere Hizmet Veriyor!

Bahsedilen bu hizmet genellikle çok rastlanmayan ve sınırlı sayıda firma tarafından sunulan bir durumdur. Hal böyle olunca büyükşehirlerde daha çok denk gelindiği gerçeği bulunur. İlk olarak akıllara İstanbul gelir. Ancak, ViraJet sadece İstanbul değil Türkiye’nin her şehrine hizmet verir.

Aynı zamanda sadece Türkiye’nin büyük şehirlerine değil, dünyanın tüm büyük şehirlerine de hizmet son sürat devam etmektedir. Uçuşta deneyimli olan pilot ve yardımcı pilotlar size bu konuda güven verecektir. Uluslararası alanda incelenen pilotlar gerekli minimum uçuş saatlerini tamamlayarak eğitimlerinden başarıyla çıkmalarıyla uçuş konusunda oldukça iddialıdır.

Özel Jet Kiralama Firmaları Hangileri?

Çeşitli firmalar tarafından özel jet kiralama hizmeti sunulmaktadır. Fakat diğer hizmetlere nazaran bu alanda bulunan firma sayısı oldukça azdır. Bu açıdan bakıldığında kişiler tarafından tercih de zorlaşabilmektedir. Kısıtlı sayıda bulunan firmalar arasında seçim yapmanız için dikkat etmeniz gereken bazı noktalar vardır.
Eğer ilk defa kiralık jet hizmeti alacaksanız, firma seçiminde:

 • Firmanın sahip olduğu deneyim,
 • Bünyesinde bulundurduğu ek hizmetler,
 • Uçak ve jet içi dizayn / uçuş hazırlığı,
 • Uçuşu gerçekleştirecek pilot deneyimi,
 • Sadece uçuş ekipleri değil sunum yapacak kokpit hakkında da bilgi almalısınız.

Elbette mutlaka özel jet kiralama fiyatları konusunda da araştırma yapmalısınız. Her firma uygun fiyatlar sunmadığı gibi dünyanın her yerine hizmet de vermemektedir.

Özel Jet Kiralama Sahibinden, Güvenilir Firmadan ViraJet’ten Yapılır

ViraJet, 2018 yılından beri özel jet başta olmak üzere özel uçak kiralama ve özel ambulans kiralama konusunda ihtiyacı olanlara yardımcı olmaktadır. Uçuşlarda profesyonel bir şekilde eşlik eden bu firma, kısa sürede istediğiniz alana ulaşmanız konusunda oldukça iddialıdır.

Ekipman destekleri son teknoloji ile paralel ilerlemektedir. Birden fazla uçak ve jet modeliyle müşterileriyle buluşan firma profesyonel bir ekibe de sahiptir. Uzman pilot ve yardımcı pilotların yanı sıra yiyecek ve içecek sunumu yapacak çalışanları, ambulanslarda bulunacak sağlık çalışanları bulunmaktadır.

Özel jet kiralama konusunda olan iddiası ise bununla sınırlı değildir. Zira bu firma dünyanın her bir noktasına uçuş garantisi vermektedir. İşiniz ya da gidiş amacınız ne olursa olsun kısa sürede, konforlu uçuşun keyfini siz de sürebilirsiniz. Uygun fiyatların yanı sıra ekstra sunulan planlama ve tatil rotasyonu oluşturma hizmetinden de faydalanmak mümkündür.

Kiralık Özel Jet Modelleri Neler?

İş seyahatinize ya da tatilinize başlamadan önce kiralama sırasında sizlere sunulan uçak modellerinden birisini seçebilirsiniz. Seçim imkânı rahatlıkla sunulmaktadır. Her bir uçuş aracı düzenli bakım ve onarımdan geçtiği için herhangi bir sorun yaratmayacaktır. Özel jet kiralama birden fazla modeliyle hizmetinizdedir.

50 Kişilik Jet Kiralama İmkanı

Özel uçak kiralama başta olmak üzere jetlerde de küçük, orta ve büyük uçuş araçları bulunmaktadır. İster kişisel uçuş gerçekleştirebilir isterseniz maksimum 180 kişiye varana kadar bir hizmet satın alabilirsiniz. Özellikle toplu iş görüşmeleri, planlar kapsamında 50 kişilik orta uçak boyutlarıyla rahat bir ulaşımı elde etmek mümkündür.

2023 Özel Jet Fiyatları Nedir? Özel Jet Kiralama Ne Kadar?

Hizmet kapsamında merak edilen temel sorulardan birisi, özel jet kiralama fiyatları olarak karşımıza çıkmaktadır. Fakat bu konuda net bir bilgi vermek oldukça zordur. Çünkü ambulans uçak, jet uçak modelleri arasında birden fazla seçenek vardır. Her bir seçenekte koltuk sayısı yani kontenjan farkı vardır.

Kontenjanla birlikte birden fazla etkenin bir araya gitmesi sonucu kiralık jet ücretleri değişiklik gösterir. Bu kapsamda yurt içi uçuşlara KDV oranlarının da eklenmesiyle birlikte fiyat teklifleri farklılaşır. Kişilerin yapması gereken doğrudan ViraJet ile iletişime geçerek bilgi almaktır. Böylece güncel ve net fiyat tekliflerine ulaşılabilir.

Jet Kiralama Fiyatları Nasıl Belirlenir? En Düşük Özel Jet Kiralama Maliyeti Nerede?

Özel jet kiralamak istiyorsunuz ve her firma arasında neden bu kadar fiyat farkı var merak mı ediyorsunuz? O zaman açıklayalım. Kiralık jet fiyatları arasında değişiklik oluşmasının sebepleri:

 • Kullanılacak jet modeli,
 • Jetin kapasitesi,
 • Kişi ya da kişilerin istediği ekstra hizmetler,
 • Uçuş yapılacak güzergah,
 • Kaç günlük bir planlama yapıldığı,
 • Günümüzün kuruna bağlı olarak yakıt tüketimi,
 • Çalışanların ödemesi,
 • Firmanın elde etmek istediği kâr oranı,
 • KDV oranları etkili olmaktadır.

Bahsedilen tüm bu maddeler aynı zamanda fiyatların belirlenmesinde de etkili olmaktadır. Eğer siz de en düşük jet kiralama maliyeti arıyorsanız ViraJet ile iletişime geçin!

özel uçak kiralama

Özel jet kiralama ile gününüzü bir anda farklı bir yerde başlatmak istemez misiniz? Belki Fransa’da Eyfel Kulesi’ne karşı bir kahve içebilir, Prag’da bisiklet turuna çıkabilirsiniz. Bunlar cazip gelmediyse belki ABD sokaklarının hareketliliğini yaşayabilir ya da Roma’da unutulmaz bir pizzanın da tadına bakabilirsiniz! Nasıl mı?

ViraJet sahip olduğu tüm koşullarıyla birlikte size bahsedilen bu tatil planlarını, kişiselleştirilmiş bir düzey ile size sunmaya devam ediyor. Sizin arka planda farklı işlemlerle uğraşmadan, sadece tatilde götüreceğiniz bir bavulu hazırlamanız yeterli olacak. Özel uçak modelleri ile artık tatil yapmak sizin için çok daha güzel bir hal alacak!

Özel Jet Kiralamak için Ne Yapmak Gerekir?

İlk defa özel jet kiralamak için işlem yapacak birey ya da kurumların bu konuda yeterli bilgisi olmayabilir. Halbuki jet kiralamak için yapılması gerekenler oldukça basittir. Birkaç adımı gerçekleştirmeniz ile birlikte hizmeti alabilirsiniz.

Özel Jet kiralamak için izlemeniz gereken adımlar arasında:

 • ViraJet ile iletişime geçmek,
 • Özel jet kiralamak istediğiniz modeli belirtmek,
 • Hangi tarihlerde uçağı kullanmak isteyeceğiniz,
 • Uçuş sırasında varış noktasını söylemek,
 • Seyahatin hangi sebeple gerçekleşeceğini belirtmek,
 • Son olarak özel uçak kiralamak için fiyat teklifi almak yeterli olacaktır.

Eğer Jet kiralamak için fiyat konusunda uygun bulursanız ve kararlıysanız, kişisel bilgilerinizi göndermeniz yeterli olacaktır. Sizin için uçuş izinleri, pasaport işlemleri yerine getirilecektir. Dilerseniz sadece özel uçak kiralamak değil aynı zamanda tatil ya da iş seyahati için konaklama, restoran gibi hizmetleri de alabilirsiniz.

Özel Jet Kiralama Şirketleri Nasıl Seçilmeli?

Daha önce ViraJet ile tanışmadıysanız, jet kiralamak için tanışmanın tam vakti! Çünkü kiralama işlemleri için gerekli olan tüm hizmetleri oldukça profesyonel bir şekilde firma aracılığıyla elde edebilirsiniz.

Seçim esnasında dikkat etmeniz gereken aşamalar bulunur. Bu aşamalara dikkat etmek seçiminizi kolaylaştırdığı gibi hızlandıracaktır. Memnuniyetinizi arttırmak için; firmanın sahip olduğu tecrübe, uçuş sırasında ekibin uzmanlık alanı, sunulan ekstra hizmetler ve fiyatlandırmalar göz önünde bulundurulmalıdır.

2018 yılından beri özel uçak kiralamak dahil birden fazla hizmete devam eden ViraJet bahsedilen bu adımların her birini harfiyen yerine getirmektedir. Diğer firmalara nazaran uygun fiyat teklifleri, profesyonel çalışma ve ekstra hizmet skalasının geniş olması doğru tercih yapacağınızın belirtileri olmaktadır.

Özel Jet Kiralama için ViraJet Ayrıcalıklarından Yararlanın

Jet kiralama firmaları arasında oluşan farklılıklar ve avantajlar ViraJet bünyesinde yer alıyor. Dünyanın yedi kıtasına ayrılmış olan iş ortalıkları müşterilerin bu alanlara rahatlıkla ulaşabilmesini sağlıyor. Özel uçak kiralama hizmeti bu noktada sizlere yardımcı olmaktadır.

Normal bir uçak ile seyahat ederken yapmanız gereken günler öncesi rezervasyon ve bilet bulma işkencesi, saatler önce havalimanında beklemek ve check-in işlemleriyle uğraşmaktan kurtulabilirsiniz. Sadece valizinizi hazırlamak çıkacağınız tatil için yeterli olacaktır. Çünkü ViraJet, sizin için yapılması gereken her şeyi yerine getiriyor.

Diğer özel uçak kiralama firmaları ile kıyaslandığında bu firmanın sağlayacağı avantajlar saymakla bitmiyor. 7/24 hazır olarak bulunan özel uçak modelleri dilediğiniz tarih ve saatte sizin için hazır hale gelebiliyor. Bununla birlikte:

  • Günler öncesinden ulaşmanıza gerek yok, sadece 3 saat öncesinden uçağınız hazır hale gelebiliyor.
  • Seyahat edeceğiniz şehir ya da ülkeyi belirttikten sonra plan yapmanıza gerek kalmaz. ViraJet özel organizasyonları sizin için planlayacaktır.

Uçuş öncesi gerekli hazırlıklar titizlikle yapılarak sorunsuz bir uçuş için hazır hale getirilecektir.

Uçakların bakım ve kontrolleri alanında uzman isimler tarafından yerine getiriliyor.

Sadece uçuş öncesi değil, uçuş sırasında da yiyecek ve içecek ikramları siz ve sevdikleriniz için özenle yerine getiriliyor.

Uçuş anında kabin memurları tarafından gerekli bilgilendirmeler yapılarak rahat seyahat için size hizmet sunmaktadır.

Üst Düzey Güvenlik Önlemleri ile Özel Jet Kiralamak Artık Mümkün!

Özel jet kiralama ilk defa yapacak kişi ya da firmalar tarafından tedirginlikle karşılanmaktadır. Çünkü özel jet modelleri ve sürüş esnasında kaygı seviyesi artabilmektedir. Halbuki ViraJet ilk defa olsun ya da olmasın tüm müşterileri için üst düzey bir güvenlik oluşturmaktadır.

Bahsedilen bu güvenlik sistemi Türkiye ve Avrupa sivil otoriteleri tarafından denetime tabi tutularak gerçekleştirilir. Seyahatlerinizde yanında bulunacak kabin memurları ve pilotlar gerekli olan minimum uçuş saatini yerine getirmiştir.

Özel uçak kiralama sırasında yer alan ekipler; minimum 1000 saat uçuş limiti sağlamış, uçuş konusunda deneyimli, gerekli eğitimleri almış ve sağlık kontrollerini tamamıyla yerine getirmiş pilotlardan oluşmaktadır. Ayrıca pilot ve yardımcı pilotlar tarafından hedeflenen şehir/ülkeye bakılarak hava şartlarının kontrolü de sağlanarak güvenlik seviyesi arttırılmaktadır.

Tatil Rotanızı ve Planlamalarınızı Alanında Uzmana ViraJet’e Emanet Edin

Tatil yapmak cazip gelse de öncesinde ve sonrasında yapılması gereken planlamalar birçok kişinin başını ağrıtmaktadır. Halbuki hayatınızın akışını değiştirmeden sizin için özel oluşturulan organizasyon ekibi ViraJet bünyesinde sizlere yardımcı olmaya devam etmektedir.
Yapılacak özel jet kiralama hizmeti sonrasında pasaport ve gümrükte gerçekleştirmeniz gereken işlemler, gideceğiniz yerdeki kalma ve diğer hizmetler için sizlere yardımcı olmaktadır. Uçuş öncesi gerçekleştirilen titizlikle yapılan hazırlıklar slot uyuşmazlığını ve ekstra zaman harcamanızın önüne geçmektedir.

Diğer özel jet kiralama firmaları ile kıyaslandığında ekstra alabileceğiniz hizmetler de ViraJet bünyesinde mümkündür. Seyahat organizasyonunun sağladığı avantaj ve hizmetler arasında:

 • Gidilecek alanda özel araç kiralama,
 • Tatil rotasında otel ve kalınacak diğer yerlerin belirlenmesi,
 • Restoran rezervasyonları,
 • Bilinmeyen şehir/ülkelerde rehberlik hizmeti ayarlama bulunuyor.

Genel itibariyle gideceğiniz tatil rotanızla ilgili; pasaport işlemlerinden tutun da uçaktan indiğiniz andan itibaren ulaşımı nasıl sağlayacağım, nerede kalacağım gibi düşüncelerden kurtulabilirsiniz. Çünkü ViraJet tüm bunları sizin için düşünerek her şeyi yerine getirecektir!

Jet Kiralama ile İş Seyahatleri Daha Profesyonel!

Özel jet kiralama ve özel uçak kiralama hizmeti sunan ViraJet, sadece tatil seyahatleri için değil iş seyahatleri için de çeşitli imkânlar sunmaktadır. İş seyahatlerinizi rahat sağlamanız adına destekler sunulmaya devam etmektedir.
Uçak içerisinde gerekli kulaklık, bilgisayar ve teknolojik destekler sunulmaktadır. Bununla birlikte seyahat esnasında yemek ve içecek konusunda da sunumlar gerçekleştirilmektedir. Sadece kendiniz için değil, olası misafir bir iş ortağınız için de özel bir seyahat sunabilirsiniz.

Özel Jet Kiralama Sık Sorulan Sorular

Özel Jet Kiralama Sırasında Sigara İçiliyor mu?

Uçuşlar sırasında çoğunlukla sigara içilmesi yasaktır. Fakat kimi modellerde ve uçuş rotasında sigara içiminde herhangi bir sorun olmamaktadır. Burada kiralama öncesi bilgi almanız daha doğrudur. Uçuş yapılacak modele göre belirleme yapılır.

Özel Jet Seyahatinde Evcil Hayvan Taşınabilir mi?

Tatillerinde ya da iş seyahatinde evcil dostlarını bırakmak istemeyenler için de gerekli hizmetler verilmektedir. Her uçuş için olmasa da özel bazı uçuşlarda evcil dostların eşlik etmesinde herhangi bir sıkıntı bulunmaz. Fakat her uçuş için serbestlik bulunmadığından uçuş öncesi bilgi almak gerekir.

Özel Jet Yolculuğunda İkram Bulunuyor mu?

Evet. Özel jet kiralamak ile birlikte aynı zamanda ekstra fiyat ödemeden ikramlara da erişebilirsiniz. Kuruyemiş ve ufak atıştırmalıklarla birlikte içecek ikramı da yapılır. Ücret talep edilmeyen içecekler alkolsüz olarak bulunur. Alkollü içecekler ekstra fiyatlandırmaya tabi tutulur.

Özel Jet Kiralamak için Kaç Gün Önceden Randevu Almak Gerekir?

Gerekmez. Günler öncesinde planlama yapmanız gerekmiyor. Zira jet kiralama başta olmak üzere özel uçak kiralama kapsamında da üç saat öncesinde haber vermeniz yeterlidir. Elbette günler öncesinde yapılan plan için yerinizi ayırtabilirsiniz. Fakat acil durumlarda da hizmet alabileceğinizi unutmamalısınız.

Kaç Saatte Ulaşım Sağlanır?

Varmak istediğiniz varış noktası, uçuş sırasında gerçekleşen olağandışı durumlara bağlı olarak durum değişiklik gösterir. Her uçuş kendi içerisinde farklı bir uçuş rotasına sahiptir. Ancak jet ile uçuşu tercih ettiyseniz zamandan tasarruf sağlamak adına pilotlarımız tarafından en kısa olan rota belirlenmektedir.

Özel Jet Kiralamak için Yolcuların Yapması Gerekenler Neler?

Yolcuların yani sizlerin ekstra bir hazırlık yapmasına gerek yoktur. Eğer dilerseniz, ViraJet tarafından organizasyon varılacak noktaya göre ayarlanmaktadır. Konaklama, yeme-içme gibi tüm işlemleriniz titizlikle hesaplanır. Aynı zamanda uçuş için gerekli izinler de alınır. Tek yapmanız gereken valizinizi hazırlayarak, uçuş zamanını beklemektir.

Uçak Kiralama Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Özel uçak fiyatları belirlenirken firmalar değişik durumları göz önünde bulundurur. Uçağın yakıtı, hizmet sırasında harcanan masraflar, ekiplerin ödemeleri, ekstra sunulan hizmetler bunlardan sadece birkaçıdır. Aynı zamanda uçuş mesafesi de etkili olan durumlardan birisidir.

Uçak Kiralama için Kaç Gün Önceden Rezerve Gerekir?

Günler öncesinden işlem yapmanıza gerek yok! Sadece üç saat öncesinden haber vermeniz bile yeterli olacaktır. Acil durumlarda sizlere geri dönüş sağlama ve hizmet sunabilmek adına ViraJet tüm imkânlarıyla seferber olmaya devam ediyor. 3 saat öncesinde gerekli tüm hazırlıklar tamamlanıyor.

Uçak Kiralama Öncesi Yapılması Gerekenler Neler?

Müşterilerin herhangi bir hazırlık yapmasına, vakit harcamasına gerek yoktur. ViraJet sizin için gerekli olan tüm aşamaları ince ayrıntısıyla planlayacaktır. Pasaport hazırlıklarından kalacak yere kadar tüm detaylar sizin için düşünülmektedir. Size kalan tek şey ise valiz hazırlığı yapmaktır.

Özel Uçak ile Kaç Kişi Seyahat Edebilir?

Kullanılacak uçak modeline göre gidebilecek kişi sayısı değişiklik gösterebilir. ViraJet ihtiyaca bağlı olarak küçük, orta ve büyük uçak modelleriyle hizmet vermeye devam ediyor. Küçük uçaklarla tek başınıza seyahat edebileceğiniz gibi 180 kişiye varan uçuşlar da planlamanız mümkün. Minimum 6 maksimum 180 kişilik uçuşlar planlamaktadır.

Uçuş Esnasında Verilen İkramlar Neler?

Uçuşunuzu güzelleştirmek amacıyla sunulan ikramlar ViraJet tarafından verilmektedir. Alkolsüz içecekler temel içeceklerimiz arasındadır. Dileyene alkollü içecek de servis edilmektedir. Fakat alkollü içecekler, ekstra ücret olarak faturanıza yansıyacaktır. Kuruyemişler, ufak atıştırmalıklar da servis esnasında bulunur.

Özel Uçak Modelleri Arasında Seçim Yapılabilir mi?

Elbette evet! Özel uçak modelleri birden fazla şekilde bulunmaktadır. Sadece kapasiteye bağlı olarak değil, isteğe bağlı olarak da tercih yapılabilir. Sunulacak uçak katalogları sayesinde siz de dilediğiniz modeli rahatlıkla seçebilirsiniz.

Özel Uçak Kiralama Fiyatları Ne Kadar?

Özel uçak kiralama fiyatları firmadan firmaya değişiklik göstermektedir. Çünkü firmaların sağladığı hizmetler, elde var olan uçak modelleri ve bununla birlikte firmanın kâr oranı da etkili olmaktadır. Kişilerin bu noktada talep ettikleri hizmetle birlikte firmaya ulaşarak fiyat konusunda bilgi alması gerekir.

Özel Uçak Kiralama KDV Oranı Ne Kadar?

Uçak kiralama sırasında fiyatları belirleyen unsurlardan birisi de KDV oranı olmaktadır. KDV oranı çoğunlukla yurt dışında kiralama yaparken uygulanmaz. Diğer türlü kiralamalarda KDV oranı uygulaması gerçekleşmektedir. Güncel KDV oranları için ViraJet ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

0552 330 37 09