Helikopter Kiralama

Helikopter Kiralama Virajet

Acil bir seyahat planınız mı var? Ulaşmak istediğiniz her yere, Virajet’in ayrıcalıklı hizmetlerinden yararlanarak, seyahat etmeniz mümkün. 2018 yılından bu yana havacılık sektöründe hizmet veren Virajet, alanında son derece deneyimli, gerekli tüm eğitimleri almış uzman ekip kadrosu ile faaliyetlerini sürdürmeye devam ediyor. Sektöre adını altın harflerle yazdıran Virajet, helikopter kiralama hizmeti ile de sizlere konforlu seyahat çözümleri sunuyor.

Özel Jet Kiralama

Özel Helikopter Kiralama Sayesinde Gidilecek Yerin Sınırı Yok!

Acil bir iş toplantısı, tatil planı ya da katılmanız gereken bir organizasyon… “Uçuşun başladığı yerdeyiz” sloganıyla çıktığımız gökyüzü yolculuğunda, nereye gideceğinizin bir önemi yok.

Özellikle kısa mesafelerde, helikopterler çok yönlü uçuş olanağı sağlamakta. Noktada noktaya uçuş yapmayı olanaklı hale getirmekte. Helikopter ile yapılan yolculuklarda, havalimanından doğruca ulaşılmak istenilen alana seyahat edilebilmekte. Helikopterler; şehir merkezleri, oteller, özel mülkler, fabrikalar, araziler ve ulaşılması güç yerlere bile doğrudan iniş yapabilmekte. Kısacası helikopter ile yapılan seyahatlerde, iniş ve kalkış aşamalarında uçaklar gibi özel alana gerek duyulmamakta. Bu sayede ulaşımın güç olduğu noktalara bile uçuş gerçekleştirilmekte.

Helikopterler, bireysel ihtiyaçlara en hızlı cevap veren hava araçları arasında yer almakta. Kayak merkezi ulaşımından, spor organizasyonlarına, iş seyahatlerinden düğün uçuşlarına, tıbbi tahliyelerden, hava fotoğrafçılığına ve şehir turlarından hususi uçuşlara kadar, pek çok farklı amaçla helikopterler kullanılabilmekte.

Virajet Helikopter Kiralama

Ayaklarınızı Yerden Kesen Ayrıcalıklar!

Helikopter kiralama hizmeti ile siz değerli misafirlerimize problemsiz bir yolculuk deneyimi yaşatıyoruz. Tüm dünyada yaptığımız işbirlikleri sayesinde, yolculuklarınızda zaman ve mekan kavramını ortadan kaldırıyoruz. Bu sayede yolcularımızın esnek bir seyahat planı yapmasını olanaklı bir hâle getiriyoruz.

Bunun yanı sıra, özel helikopterlerimiz ile yaptığınız yolculuklarda, sizlere unutulmaz bir uçuş deneyimi yaşatmak için özenle hizmet veriyoruz.

Helikopter Kiralama İle Konforlu ve Lüks Bir Seyahat!

Virajet olarak, yolcularımıza sunduğumuz hizmetler sayesinde, özel helikopter ile seyahat etmek oldukça konforlu ve lüks bir seçenek. Özveri ile çalışan ekip arkadaşlarımız sayesinde, tüm istekleriniz anında yerine getirilmesini sağlıyoruz.

Virajet Helikopter Kiralama

Özel Hayatın Güvenliği!

Helikopter kiralayarak yapacağınız her uçuşta, özel hayatın gizliliğini garanti ediyoruz. Seyahatinizin her aşamasında, güvenliğiniz için gerekli olan tüm önlemleri alıyoruz. Hizmet sektöründe uzun yıllardır görev yapan deneyimli kadromuz ile yolculuğunuzun sorunsuz bir şekilde tamamlanmasını sağlıyoruz.

Helikopter Kiralama Hizmeti İle Kişiye Özel Uçuş Tarifeleri!

Özel helikopter kiralama hizmetimiz ile sizleri yolculuğun tüm yorucu kısımlarından kurtarıyoruz. Saatlerce uygun bileti arama, check-in işlemlerine zaman ayırma ya da gidilecek noktaya transfer ile ulaşım sağlama gibi, seyahatin can sıkıcı aşamalarını ortadan kaldırıyoruz.

İstenilen Noktaya Kesintisiz Uçuş!

Virajet Helikopter Kiralama

Ulaşımın neredeyse imkânsız olduğu merkezlere dahi, profesyonel kokpit ekibimiz ile gidebilmenize olanak tanıyoruz. Helikopterlerin iniş ve kalkışta sağladığı avantajlar sayesinde, isterseniz kalabalıkların arasındaki şehir merkezine, isterseniz de ıssız bir adaya yapacağınız seyahatlerde size yol arkadaşlığı ediyoruz.

Küresel Seyahat!

Dünyanın dört bir yanında bulunan iş ortaklarımız sayesinde, zaman ve mekân sorununu tamamen ortadan kaldırıyoruz. Özel helikopter kiralama hizmeti ile ister Türkiye’de, isterseniz Amerika’da, bulunduğunuz konum hiç fark etmez! Nerede olursanız olun yapacağınız tüm yolculuklarda, en hızlı şekilde helikopterlerimizi kalkışa hazır hale getiriyoruz.

Kurumsal Seyahat Çözümleri!

Özel helikopter kiralayarak yaptığınız tüm seyahatlerde, dilerseniz kurumsal seyahat çözümleri hizmetlerimiz ile uçuş konforunu bir kat daha artırıyoruz. Gideceğiniz şehirde konaklayacağınız otelden, yemek yiyeceğiniz restorana, transfer hizmetlerinden, geçireceğiniz zamanın kaliteli bir şekilde planmasına kadar tüm ayrıntıları sizler için organize ediyoruz. Kurumsal seyahat çözümleri hizmeti ile sunduğumuz tüm ayrıcalıkları, ayrıntılı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Uygun Maliyetlerle Seyahat!

Virajet Helikopter Kiralama

Virajet olarak, en hızlı ve konforlu hizmeti, en uygun fiyatlara sunuyoruz. Bunu nasıl mı yapıyoruz? Elbette ki tüm dünyada saygınlık kazanan iş ortaklarımız sayesinde. Tek bir lokasyona bağlı kalmadan hizmet verebilme ayrıcalığına sahip olduğumuz için, dünyanın neresinde olursanız olun; uygun fiyatlara seyahat edebilmenize olanak tanıyoruz.

Her Konuda Donanımlı Müşteri Temsilcileri!

İlgili ve güler yüzlü müşteri temsilcilerimiz sayesinde, seyahatinizin adım adım sizin kontrolünüzde gerçekleşmesi için çalışıyoruz. 7 gün 24 saat, kesintisiz olarak ulaşabileceğiniz müşteri temsilcilerimiz , her türlü probleminizi en hızlı şekilde çözmeye endeksli bir çalışma prensibi ile görev yapıyor. Bu sayede, sizlerin aklına takılan herhangi bir problemde ya da seyahatinizi etkileyecek en küçük bir aksaklıkta, önceden tedbirlerimizi alıyor; yolculuğunuzun hiçbir olumsuz şarttan etkilenmesine müsade etmiyoruz.

Özel helikopter kiralama hizmeti almak isteyen siz değerli müşterilerimize, bir telefon kadar uzağız. Siz de Virajet’in sağladığı tüm ayrıcalıklardan yararlanmak için, bizlere 7 /24 görev yapan çağrı merkezimiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca iletişim formu doldurarak sizleri aramamızı sağlayabilir ya da WhatsApp hattımızdan mesaj yoluyla bilgi alabilirsiniz.

Ayrıca Özel Jet Kiralama Hizmetimize de Göz Atabilirsiniz!

Sık Sorulanlar

Özel helikopter kiralama ücreti, pek çok farklı kritere bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Özellikle uçuş mesafesi ve yolcuların istedikleri ekstra hizmetler, özel helikopter kiralama fiyatları üzerinde etkili olmaktadır. Virajet tüm misafirlerinin, en kaliteli hizmeti, en uygun fiyatlara alabilmesi için büyük bir performansla çalışmaktadır.

Özel bir seyahat deneyimi yaşamak isteyen herkes, bu hizmetten yararlanabilir. İş toplantıları, spor aktiviteleri veya özel organizasyonlar için seyahat etmek isteyenler, özel helikopter kiralayarak yolculuklarına değer katabilir. Özellikle bu yolculuklarda zaman problemi yaşayan kişilerin ilk tercihleri arasında, özel helikopter ile ulaşım yer almaktadır. Bunların yanı sıra hava fotoğrafçılığı, düğün organizasyonu ve şehir turları için de özel helikopter kiralanabilmektedir.

Bu durum, birçok faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Özel uçak ve özel helikopter kiralamanın kendi içinde yolculara sağladığı farklı avantajlar bulunmaktadır. Ancak özel uçağın iniş yapamayacağı bir noktaya seyahat edilmek isteniyorsa, muhakkak özel helikopter kiralanmalıdır. Bunun yanı sıra yakın mesafe uçuşlarında da konunun uzmanları, özel helikopter ile yapılan seyahatlerin maliyet ve zaman tasarrufu açısından daha uygun bir seçenek olduğunu bildirmektedir. Seyahatlerin kaç kişi ile gerçekleşeceği de elbette bu seçim üzerinde etkilidir. Özel uçakların kapasitesi 6 kişiden 180 kişiye kadar çıkmaktadır. Özel helikopter kullanarak ise en az 2, en fazla ise 8 kişinin kişinin seyahat edebilmesi olanaklıdır.

Özel helikopter ile seyahat etmek, en güvenli ulaşım şekillerinden biri olarak değerlendirilmektedir. Zorlu şartlarda dahi helikopter ile yolculuk yapmak mümkündür. Bunun yanı sıra bünyemizde görev yapan kokpit ekibi alanında tecrübeli pilot ve yardımcı pilotlardan oluşmaktadır. Ekiplerimiz, sivil havacılık otoritelerinin gerekli gördüğü tüm eğitimleri almıştır. Bunun yanı sıra helikopterlerde gerekli olan tüm teçhizat, son teknolojiye uygun bir şekilde donatılmıştır.

Özel helikopterlerin bakımı, düzenli olarak görevli personeller tarafından yapılmaktadır. Her uçuştan önce ve sonra olmak üzere, iki kez helikopterlerin teknik aksamı kontrol edilmekte ve gerekli müdahaleler uzman kişiler tarafından gerçekleştirilmektedir. Bu sayede, uçuş sırasında herhangi bir aksaklığın meydana gelmesine olanak tanınmamaktadır.

Tüm dünyayı etkisi altına alan korona virüs pandemisi döneminde, özellikle sosyal mesafe ve hijyen kurallarına riayet ederek seyahat edilmesi oldukça önemlidir. Ancak ne yazık ki toplu ulaşımda bunun sağlanması mümkün değildir. Tüm helikopterlerimizde gerekli dezenfeksiyon işlemleri; özenli bir şekilde, uygun kimyasallar kullanılarak, uzman ekipler tarafından yapılmaktadır. Bunun yanı sıra tüm personel, uçuş boyunca maske ve eldiven kullanarak, sosyal mesafe kurallarına uygun bir şekilde hizmet vermektedir. Ayrıca bünyemizde görev yapan tüm personellerimizin korona virüs testleri, Sağlık Bakanlığı tarafından gerekli görülen sıklıkta yapılmaktadır.

Özel helikopter kiralama şirketleri arasından Virajet’i ayıran en önemli özellik, gelişmiş altyapısı ve organizasyon ağıdır. Böylelikle seyahat etmek isteyen herkes, Virajet’in ayrıcalıklarla dolu dünyasından yararlanabilmektedir. Müşteri temsilcilerimize ulaşarak ayrıntılı bilgi alınabilmektedir.

Nasıl yardımcı olabiliriz?

Hizmetlerimizle ilgili detaylı bilgi almak ve rezervasyon talepleriniz için hemen bilgi alın.

Yurtdışı seyahatlerimde sürekli çalıştığım Vira Jet her zaman bize ayrıcalığını hissettiriyor.

placeholder
Ahmet Havaleoğlu
Kurucu, BetaElektronik.net

Rezervasyon mu yaptırmak istiyorsunuz?

0552 330 37 09