Özel Jet Kiralama Fiyatları Nedir?

Özel Jet Kiralama Fiyatları

Özel jet kiralama fiyatları en makul fiyatlandırmayı yapan Virajet firması müşterilerine birçok avantajlı hizmeti yıllardır sunmaktadır. Sadece uçak seyahati olarak değil müşterilerine özel olmanın yanında konforu ve gizliliği sunan Virajet Özel Jet Kiralama hizmetinden gönül rahatlığıyla faydalanabilirsiniz.

Özel jet kiralama fiyatları her yıl gelişen teknolojiye bağlı olarak firmaların güncellediği bir fiyatlandırmaya sahiptir. Virajet Özel Jet kiralama firması olarak en avantajlı uçuş deneyimini siz değerli müşterilerimize en makul fiyatlarla sunmanın yıllardır gururunu yaşıyoruz. Sizde daha fazla zaman kaybetmeden firmamızın iletişim kanallarından müşteri temsilcilerimize ulaşıp, hizmetlerimizden yararlanmak için talimat verebilirsiniz.

Özel Jet Kiralama Fiyatları 2023 Yılında Ne Kadar?

Geçtiğimiz yıllar pandemi süreci etkisinin vermiş olduğu alışkanlıklarla 2023 yılında artık pandemi sürecinin etkisini kaybetmeye başlamasına rağmen insanlar artık özel olarak seyahatlere çıkma alışkanlığı ile özel uçuşları tercih edebilmektedir. Bu noktada özel jet kiralama hizmeti hem mahremiyeti korurken hem de sevdiklerinizle özel uçuş deneyimi yaşamanızı sağlıyor. Ayrıca bu özel ve konforlu seyahat için çok makul fiyatlarla Virajet firması müşterilerinin %100 memnun kalacağı birçok hizmeti en hızlı şekilde sunuyor.

2023 yılı güncel olarak özel jet kiralama fiyatları ortalama olarak 1 saatlik ücreti 4.500 € + KDV şeklindedir, belli kriterler neticesinde değişebilmektedir. Bu açıdan kesin bir fiyat bilgisi almak mümkün değildir. Doğru bir fiyatlandırma için mutlaka Virajet iletişim kanallarından firmanın müşteri temsilcilerine ulaşmanız yeterli olacaktır.

ozel-jet-kiralama-blog

Özel Jet Kiralama Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Özel jet için kiralama fiyatları belirlenirken bazı kriterler öncelikli olarak hesaplanmaya dahil edilir. Bu kriterler fiyatlar üzerinde artırıcı ya da azaltıcı etki yapabilen özelliktedir. Ayrıca alınacak hizmetin niteliği ve firma farkı da fiyatlandırmanın belirlenmesinde etkili olabiliyor.

Özel jet kiralarken hizmetin alınacağı firmanın kalitesi ve işteki profesyonelliği fiyatları belirleyen en önemli kriterlerin başında geliyor. Bunlar dışında gidilecek rota, kişi sayısı ve özel hizmet isteği fiyatları etkileyen diğer kriterlerdir. Virajet Özel Uçak kiralama ve Jet Kiralama firması olarak sizlere her zaman kaliteli, profesyonel hizmet vermek için  elimizden geleni yapıyoruz. Üstelik en makul fiyat garantisi ile kalite, konfor ve daha birçok avantajla siz değerli müşterilerimizi tanıştırıyoruz.

Farklı Boyuttaki Özel Jetlerin Maliyeti Ne Kadar?

Uçaklar veya özel jetler, menzil ve yolcu kapasitesine bağlı olarak boyutlarına göre sınıflandırılır. Genel olarak uçağın büyüklüğü ne kadarsa, menzil, yolcu ve bagaj kapasiteleri ve saatlik kiralama ücretleri de o ölçüde büyük olacaktır.

Özel jet kiralama fiyatları, diğer bütün kriterlerin yanı sıra boyuta, türe ve yaşa göre değişkenlik göstermektedir.

Bir uçak boyutu seçerken, yakıt bitmeden varış noktanıza ulaşmak için hangi uçağın menzile sahip olduğunu göz önünde bulundurmalısınız. Yakıt durdurma gerektiren daha küçük bir uçağın saatlik ücreti de daha düşük maliyetli olacaktır. Ancak yakıt durakları seyahatlerinizin süresini uzatacağından ve ek maliyetler ekleneceğinden her zaman sizin için tasarruflu olmayabilir.

Özel Jette Ekstra Fiyatlandırmalar Var mıdır?

Kiralanan özel jetin özelliklerine göre sıcak ya da soğuk standart kahvaltı veya yemek menüleri, atıştırmalıklar ya da içecek servisi yapılmaktadır. Bunun dışında eğer özel bir durum sebebi ile talep edilen özel istekler veya değişiklikler yine kiralanmak istenilen durumda belirtilerek ona göre fiyatlandırmalar sunulur. Özel bir durum uçuş anında talep edilirse ekstra fiyatlandırma yapılabilir.

Özel Jet Kiralama İle İlgili Sık Sorulan Sorular

Özel Jet Kiralama Maliyeti Nedir?

Özel jet kiralama fiyatları her yıl gelişen teknolojiye bağlı olarak firmaların güncellediği bir fiyatlandırmaya sahiptir. Güncel olarak özel jet kiralama fiyatları sabit olmayıp, belli kriterler neticesinde değişebilmektedir.

Özel Jet Kiralama Avantajları Nelerdir?

Sizin hizmetinizde olan bir uçuş ekibi, kendinize özel tahsis edilmiş hızlı ve konforlu bir yolculuk deneyimi, iş toplantılarınıza özel ayarlamalar gibi birçok avantaj sağlamaktadır.

Özel Jet Kiralama Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Özel jet kiralama fiyatları, kalkış ve varış yapılacak noktalara, yolcu sayısına, uçak türüne, uçuş süresine, mesafeye ve operasyonel faktörlere ve daha birçok kritere göre belirlenmektedir.Bir yanıt yazın

0552 330 37 09