Özel Uçak Kiralama

özel uçak kiralama

özel uçak kiralama

özel uçak kiralama whatsapp

Özel Uçak Kiralama

Bugün ne yapmak isterdiniz? Paris’in insana huzur veren manzarasında güne güzel bir kahvaltı ile başlamak, New York’un geniş caddelerinde alışverişin tadını çıkarmak, Prag’ın butik kafelerinde kahvenizi yudumlamak ve Roma’nın eşsiz restoranlarında bol peynirli bir pizza ile günü sonlandırmak… Kulağa çok uçuk bir hayal gibi geliyor değil mi? Virajet’in sunduğu ayrıcalıklı hizmetlerle, bu söylediklerimizi yapmak, artık hayal değil!

Virajet; 2018 yılından bu yana vermiş olduğu özel uçak kiralama hizmetiyle, sizlerin en iyi yol arkadaşı olmak için çalışıyor. Dünyanın 7 kıtasında istediğiniz yere, Virajet ayrıcalığı ile seyahat etmek artık çok kolay. İş gezilerinden tatil seyahatlerine kadar, uçmak istediğiniz her an Virajet yanınızda! Özel uçak kiralama şirketleri arasından; tecrübesi, uzman ekibi, ilgili destek personeli ve konforlu havayolu araçları ile sıyrılan Virajet sayesinde, seyahat etmenin konforu üst düzeye çıkmakta.

ViraJet Size Tüm Ayrıcalıkları Yaşatan Yol Arkadaşınız Olacak

Özel uçak kiralama ile seyahat etmek isteyen misafirlerimize sunduğumuz, pek çok imkan bulunmakta. Dünyanın dört bir yanında bulunan iş ortaklarımız ile birlikte, zaman ve mekân kavramını ortadan kaldıran bir hizmet anlayışı içinde çalışıyoruz. Türkiye’den Amerika’ya ya da Fransa’da iç hatlarda; her nerede olursanız olun, özel uçağın sunduğu konfor alanı içinde seyahat etmenizi sağlıyoruz. Bununla birlikte, günler öncesinden rezervasyon yaptırmak, havalimanında saatlerce beklemek ve check-in işlemlerine zaman ayırmak gibi; yolculuğun tüm can sıkan aşamalarını ortadan kaldırıyoruz.

Seyahatlerinizi gerçekleştirebileceğiniz; büyük, orta ve küçük kabinli özel jetleriniz sizler için 7/24 hazır olarak beklemekte. Seyahatinizden yalnızca 3 saat kadar önce bizlere ulaşmanız, özel uçağınızın hazırlanması için yeterli olmakta. Bunun yanı sıra misafirlerimize sunduğumuz farklı hizmetler de bulunmakta;

  • Yolculuğunuzun tüm ayrıntıları, Virajet organizasyon ekibi tarafından ayrıntılı bir şekilde planlanmaktadır.
  • Tüm uçaklarımız, uçuşunuzdan önce sizler için özel olarak hazırlanmakta, bakım ve kontrolleri uzman ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır.
  • Tüm yolculuklarınızda yiyecek ve içecek ikramı, ilgili servis personellerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.
  • Seyahatleriniz süresince bir kabin memuru sizlere kaliteli hizmet sunabilmek için hazır beklemektedir.
Özel Jet Uçak Kiralama

ViraJet Özel Uçak Kiralama Hizmeti Almanın Ayrıcalıkları

Mükemmel bir yolculuk deneyimi yaşamanız için, gerekli tüm ayrıntıları sizler için düşünüyoruz. Özel uçak ile seyahat etmenin konforunun yanı sıra, farklı avantajlarını da misafirlerimizin yaşamasına öncü oluyoruz. Seyahatinizin, unutulmaz deneyimlerinizin arasında yer almasını sağlayacak pek çok kriteri yerine getiriyoruz;

Üst Düzeyde Güvenli Bir Yolculuk Yapmanızı Sağlıyoruz!

Virajet ayrıcalığı ile özel uçak kullanarak yolculuk yapmak, en güvenli ulaşım şeklidir. Bunun nedeni ise bünyemizde görev yapan tüm iş ortaklarımız ve personellerimizin disiplin ve emniyet odaklı çalışma anlayışıdır.

Bünyemizde hizmet veren tüm hava araçları, Türkiye ve Avrupa sivil havacılık otoriteleri tarafından düzenli olarak denetlenmektedir. Ayrıca sizlere seyahatiniz boyunca eşlik eden, kokpit ekiplerimiz, yine havacılık otoritelerinin belirttiği uçuş saatlerini tamamlamamıştır. Firmamıza bağlı olarak görev yapan kokpit ekibi; minimum 1000 saat uçuş süresini doldurmuş, gerekli eğitimleri almış, sağlık kontrollerini eksiksiz yerine getirmiş deneyimli pilot ve yardımcı pilotlardan oluşmaktadır.

Seyahatlerden önce, gidilecek şehrin hava durumu ve uçuşu etkileyen tüm faktörleri de ayrıntılı bir şekilde tarafımızca incelenmektedir. Böylelikle gerekli tüm tedbirler, henüz uçuş başlamadan alınmaktadır.

Kişisel Zamanınıza Değer Veriyoruz!

Özel uçak kiralama hizmeti aldığınızda, seyahatinizin tüm operasyonel süreci bizim kontrolümüzde ilerler. Sizin sadece valizinizi hazırlamanız yeter, geriye kalan tüm teknik işlemlerle uzman ekip arkadaşlarımız ilgilenir.

Yolculuğunuz sırasında pasaport ve gümrük işlemleri, havaalanındaki temsilcilerimiz tarafından organize edilmektedir. Bu sayede seyahatiniz sırasında da ilgilenmeniz gereken hiçbir problem bulunmamaktadır. Ayrıca uçaklarımızın kalkış saatinden, uçuş izinlerine kadar tüm işlemler özenle gerçekleştirilmektedir. Böylelikle, slot uyuşmazlığı gibi farklı nedenlerden ortaya çıkan gecikmelerin yaşanma ihtimali ortadan kaldırılmaktadır.

Öte yandan Virajet’in sizlere sunduğu ekstra ayrıcalıklı hizmetler de bulunmaktadır. Seyahat planınızın tamamını da, organizasyon ekibimizin deneyimine bırakmanız mümkündür. Seyahat organizasyonunda sizlere sunduğumuz hizmetler şunlardır;

  • Araç kiralama
  • Otel konaklaması
  • Restoran organizasyonu
  • Rehberlik hizmeti

Kısacası, siz havalimanına ulaştığınız anda bineceğiniz araçtan, yemeğinizi yiyeceğiniz restorana, konaklayacağınız otelden, tercih ederseniz seyahatiniz boyunca sizlere eşlik edecek rehbere kadar tüm hizmetler bizler tarafından sunulabilmektedir. Bu sayede siz seyahatin tadını çıkarırken, geriye kalan tüm ince detaylarla organizasyon ekibimiz ilgilenmektedir.

Konforlu Bir Seyahat Yaşatıyoruz!

Sizlere özel olarak hizmet veren seyahat danışmanlarımız, yolculuğunuzdan önce tüm isteklerinizin yerine getirilmesi için çalışmaktadır. Uçuş sırasında ihtiyacınız olabilecek her türlü konu, en ince detaylarına kadar organize edilmektedir.

Yolculukta zamanı verimli değerlendirip toplantı yapmak isteyen iş insanları için, tüm gerekli teknik donanım temin edilmektedir. Yazıcıdan, bilgisayar desteğine kadar toplantılar için gerekli olan tüm ihtiyaçlarınızı, yolculuğunuzdan önce seyahat danışmanlarımıza bildirmeniz yeterlidir.

Ayrıca yolculuklarınızda Virajet tarafından catering hizmeti de verilmektedir. Uzun bir seyahat sırasında istediğiniz tüm yiyecekler, uçuşunuzdan önce temin edilmektedir. Suşiden kalamara, pizzadan kebaba kadar aklınıza gelip, canınızın isteyebileceği her türlü yemek, işinin ehli aşçılar tarafından hazırlanmaktadır. Yemek saatiniz geldiğinde ise sizlere taze ve sıcak bir şekilde servis edilmektedir. Bunun yanı sıra standart ikramlarımızın dışında isteyeceğiniz; özel alkollü veya alkolsüz içecekler de sunulabilmektedir.

Özel Jet Uçak Kiralama

“Uçuşun Başladığı Yerdeyiz!”

Özel uçak kiralama hizmeti almak isteyen siz değerli müşterilerimize, bir telefon kadar yakınız. Siz de Virajet’in sağladığı tüm ayrıcalıklardan yararlanmak için, bizlere 7 gün 24 saat görev yapan çağrı merkezimiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca iletişim formu doldurarak sizleri aramamızı sağlayabilir ya da WhatsApp hattımızdan mesaj yoluyla bilgi alabilirsiniz.

özel uçak kiralama fiyatları

Sık Sorulanlar

Özel uçak kiralama ücreti ne kadar?

Özel uçak kiralama ücreti, pek çok kritere bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Bu ücretler sanılanın aksine, çok daha uygun meblâğlardır. Özel uçak ile seyahatiniz sırasında, aktarma sorunu tamamen ortadan kaldırılmaktadır. Yani doğrudan yolculuk etmek istediğiniz şehre ulaşmanız mümkündür. Bu da ekstra olarak çıkan seyahat maliyetlerinin önüne geçmektedir. Ayrıca özel uçak kiralama hizmeti almak, havalimanında saatlerce uçak beklerken kaybedeceğiniz zaman ve paranın karşılığını fazlasıyla vermektedir. Virajet, müşterilerinin en konforlu yolculuğu, en uygun fiyatlara yapabilmesi için var gücüyle çalışmaktadır.

Özel uçak kiralama fiyatı neye göre belirlenmekte?

Özel uçak kiralama maliyeti, farklı kriterlere göre hesaplanmaktadır. Bu kriterlerin başında uçak tipi gelmektedir. Yolculuk yapmak istediğiniz uçağın modeli, kiralama ücreti üzerinde etki sahibidir. Bununla birlikte, yolcu sayısı da özel uçak kiralama ücretini yükseltmekte ya da düşürmektedir. Öte yandan gidilecek mesafe de fiyat konusunda göz önünde bulundurulan etkenlerden biridir. Uçak kiralama maliyetinin hesaplanmasında bu üç faktör baz alınarak çalışma yapılmaktadır. Ayrıca her şehirde bulunan havalimanının talep ettiği ücret farklı olduğu için, iniş yapılacak piste ödenecek tutar da, fiyat üzerinde etkili olacaktır. Ekstra olarak istenilen catering hizmeti ya da içecek servisleri de bize ödeyeceğiniz ücretin üzerine eklenmektedir. Dolayısıyla, talep edeceğiniz fiyat bilgisini net bir şekilde verebilmemiz için, uçuş öncesinde tüm ayrıntıları görevli arkadaşlarımıza bildirmeniz gerekmektedir.

Özel uçak ile kaç kişi seyahat edebilir?

Özel seyahatlerinizde havayolu aracının yolcu kapasitesi, uçağın modeline göre değişiklik göstermektedir. Virajet bünyesinde; büyük, orta ve küçük kabinli uçaklar bulunmaktadır. Özel uçak kiralama hizmetinden tek başınıza yararlanabileceğiniz gibi, 180 kişiye kadar ulaşan yolcu kapasitesi ile seyahat etmeniz de mümkündür. Uçaklarımız minimum 6, maksimum 180 kişinin aynı anda yolculuk yapmasına müsaittir.

Uçuş sırasında verilen ikramlar nelerdir?

Uçuş sırasında siz değerli misafirlerimize sunduğumuz pek çok ikram bulunmaktadır. Alkolsüz içecek servisi her uçuşumuzda mevcuttur. Bunun yanı sıra yerli alkollü içecekler de seyahatlerde yolcularımıza ikram edilmektedir. Farklı alkollü içecek talepleriniz, özel uçak kiralama ücreti üzerine fark olarak yansıtılmaktadır. Ayrıca kuruyemiş ve atıştırmalıklar da tüm seyahatlerinizde, sizlere sunduğumuz ikramlar arasında yer almaktadır.

 

Seyahatten ne kadar zaman önce rezervasyon yaptırılmalı?

Özel uçak kiralama şirketleri arasında Virajet olarak farklı bir konuma sahip olmamızın en önemli nedenlerinden birisi de, hızlı bir şekilde koordine olabilen ekibimiz ve geniş havayolu araç filomuzdur. Bu sayede, tüm acil yolculuklarda, siz değerli misafirlerimizin ihtiyaçlarını en hızlı şekilde karşılayacak teknik altyapıya sahibiz. 7/24 görev yapan müşteri danışmanlarımıza, seyahat yapmak istediğiniz gün 2 saat önce ulaşmanız, gerekli tüm hazırlıkları yapmamız için yeterlidir. Bunun yanı sıra erken rezervasyonlarda, uygun fiyat olanaklarından yararlanmanız mümkündür.

 

Uçakların temizlik ve bakımları yapılıyor mu?

Bünyemizde aktif hizmet veren tüm havayolu araçlarının bakım ve temizlikleri, rutin periyotlarla yapılmaktadır. Her yolculuktan önce ve sonra gerekli olan kontroller, alanında uzman teknik personel tarafından gerçekleştirilmektedir. Ayrıca uçakların temizliği, yolculukların öncesinde ve sonrasında, tüm hijyen kurallarına uyularak hayata geçirilmektedir. Özellikle tüm dünyayı etkisi altına alan korona virüs salgını sonrasında uçaklarımız, ayrı bir özenle dezenfekte edilmektedir. Bu dezenfekte çalışmalarında, sterilizasyon için uygun ekipman ve kimyasallar kullanılmaktadır. Sizlerin sağlığını her şeyin üzerinde tuttuğumuzu bilmeniz, bizlere onur verecektir.

 

Müşterilerin uçak tercih etme imkânı bulunuyor mu?

Müşterilerimizin uçak tercih etme imkânı bulunmaktadır. Özel uçak kiralama hizmetinden yararlanmak istenildiğinde yolculuktaki kişi sayısına uygun seyahat aracı ekip arkadaşlarımız tarafından müşterilerimize bildirilmektedir. Bu sayede müşterilerimiz, kullanılacak uçağın tüm teknik özelliklerinden, uçuş öncesinde bilgi sahibi olabilmektedir.

 

Özel uçak nasıl kiralanır?

Virajet’ten özel uçak kiralama hizmeti almak oldukça kolaydır. Yapmanız gereken tek şey, bizimle iletişime geçmektir. Bizlere 7/24 çağrı merkezimiz üzerinden, WhatsApp hattımızdan ya da sitemizde bulunan iletişim formunu doldurarak ulaşmanız mümkündür.

 

Korona virüs salgını döneminde özel uçak hizmeti almanın avantajları nelerdir?

Tüm dünyayı etkisi altına alan korona virüs salgını döneminde yapılması gereken zorunlu seyahatler, büyük bir problem haline gelmiştir. Sıradan uçak yolculuklarında sosyal mesafe kurallarına uygun hizmet alabilmek ise neredeyse olanaksızdır. Bu nedenle ailenizle ya da iş için yapacağınız seyahatlerde, özel uçakların sağladığı imkânlardan faydalanmak en doğru karar olacaktır. Bünyemizde bulunan tüm havayolu araçlarının temizliği, dikkatle yapılmaktadır. Ayrıca bu süreçte alınan tedbirler iki katına çıkarılmıştır. Gerekli dezenfeksiyon işlemleri, steril bir şekilde, uygun ekipman ve kimyasal malzemeler kullanılarak gerçekleştirilmektedir. Uçakta sizlere eşlik eden kokpit ekibi ve diğer yardımcı personellerin korona virüs testleri ile sağlık taramaları düzenli olarak yapılmaktadır. Bunun yanı sıra tüm personel, maskeli ve eldivenli şekilde görev yapmakta; sosyal mesafe kurallarına uygun hareket etmektedir.

Nasıl yardımcı olabiliriz?

Hizmetlerimizle ilgili detaylı bilgi almak ve rezervasyon talepleriniz için hemen bilgi alın.

Yurtdışı seyahatlerimde sürekli çalıştığım Vira Jet her zaman bize ayrıcalığını hissettiriyor.

placeholder
Ahmet Havaleoğlu
Kurucu, BetaElektronik.net

Rezervasyon mu yaptırmak istiyorsunuz?